Salgsteam

Som markedsledende produsent av smøre- og verkstedsutstyr er vi Deres partner over hele verden. Vi har siden 1914 utviklet og forbedret vårt store produktutvalg. I dag produserer vi 83 millioner deler til 2500 sluttprodukter. Med vårt store utvalg av standardprodukter kan vi tilby en skreddersydd løsning til ethvert smørebehov.

Har du spørsmål angående bestillingen din eller ønsker mer informasjon? Vi bistår gjerne med råd via telefon eller epost.

Pressol-Innesalgsavdeling
Jolanda Gadon
KontaktLand
Tel.:+49 7665 93 46 104
Fax:+49 7665 93 46 120
jolanda.gadon@Pressol.com
Australia
Canada
New Zealand
USA
Europa
Paola Parisi
KontaktLand
Tel.: +49 7665 9346 102
Fax: +49 7665 9346 130
paola.parisi@Pressol.com
Italia
Spania
Benelux
Mellom-Amerika
sør-Amerika
Sandra Santos-Pereira
KontaktLand
Tel.: +49 7665 9346 109
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.santos-pereira@pressol.com
Portugal
Spania
Sandra Palmer
KontaktLand
Tel.: +49 7665 9346 114
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.palmer@pressol.com
Storbritannia
Irland
Portugal
Danmark
Sverige
Norge
Finland
Romania
Japan
Asia
Afrika
AE
Lukas Ehret
KontaktLand
Tel.: +49 7665 9346 103
Fax: +49 7665 9346 130
lukas.ehret@pressol.com
Polen
Tsjekkia
Afrika
Alexander Schwarzenberger
KontaktLand
Tel.: +49 7665 9346 116
Fax: +49 7665 9346 130
alexander.schwarzenberger@pressol.com
Østerrike
Sveits