Dział Sprzedaży

Jako wiodący producent osprzętu do smarowania i techniki warsztatowej jesteśmy dla Państwa partnerem o zasięgu światowym. Od roku 1914 projektujemy i optymalizujemy naszą szeroką paletę wyrobów. Obecnie produkujemy 83 miliony pojedynczych części dla 2500 asortymentów wyrobów gotowych. Dzięki naszej bogatej palecie urządzeń standardowych, oferujemy odpowiednie rozwiązanie techniczne w każdej sytuacji konstrukcyjnej.

Czy mają Państwo pytania do swego zamówienia lub życzą sobie dodatkowych informacji? Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

Dział Sprzedaży Wewnętrznej PressolHead of Internal Sales
Jolanda Gadon
KontaktKraje
Tel.:+49 7665 93 46 104
Fax:+49 7665 93 46 120
jolanda.gadon@Pressol.com
Australia
Kanada
Nowa Zelandia
USA
Europa
Julia Jauch
KontaktKraje
Tel.: +49 7665 9346 113
Fax: +49 7665 9346 120
julia.jauch@Pressol.com
Słowenia
Rosja
Ameryka Środkowa
Ameryka Południowa
Azja
Paola Parisi
KontaktKraje
Tel.: +49 7665 9346 102
Fax: +49 7665 9346 130
paola.parisi@Pressol.com
Włochy
Hiszpania
Benelux
Ameryka Środkowa
Ameryka Południowa
Sandra Santos-Pereira
KontaktKraje
Tel.: +49 7665 9346 109
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.santos-pereira@pressol.com
Portugalia
Hiszpania
Sandra Palmer
KontaktKraje
Tel.: +49 7665 9346 104
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.palmer@pressol.com
UK
Irlandia
Portugalia
Dania
Szwecja
Norwegia
Finlandia
Rumunia
Japonia
Azja
Afryka
AE
Lukas Ehret
KontaktKraje
Tel.: +49 7665 9346 103
Fax: +49 7665 9346 130
lukas.ehret@pressol.com
Polska
Czechy
Afryka
Alexander Schwarzenberger
KontaktKraje
Tel.: +49 7665 9346 116
Fax: +49 7665 9346 130
alexander.schwarzenberger@pressol.com
Austria
Szwajcaria