Verkoopteam

Als leidende producent van smeer en werkplaatstechniek zijn wij uw wereldwijde partner. Sinds 1914 ontwikkelen en optimeren wij een omvangrijke produktpalette. Op dit moment produceren wij 83 miljoen onderdelen voor 2500 eindprodukte. Door onze omvangrijke palette aan standaard produkten bieden wij voor alle smeeropgaven een klantgerichte oplossing.

U heeft vragen over uw bestelling of u wilt informatie? Wij adviseren u graag telefonisch of per E-Mail.

Pressol-Verkoop binnendienstHead if Internal Sales
Jolanda Gadon
ContactLanden
Tel.:+49 7665 93 46 104
Fax:+49 7665 93 46 120
jolanda.gadon@Pressol.com
Australien
Kanada
Neuseeland
USA
Europa
Julia Jauch
ContactLanden
Tel.: +49 7665 9346 113
Fax: +49 7665 9346 120
julia.jauch@Pressol.com
Slovenië
Rusland
Midden-Amerika
Zuid-Amerika
Azië
Paola Parisi
KontaktLanden
Tel.: +49 7665 9346 102
Fax: +49 7665 9346 130
paola.parisi@Pressol.com
Italië
Spanje
Benelux
Midden-Amerika
Zuid-Amerika
Sandra Santos-Pereira
ContactLanden
Tel.: +49 7665 9346 109
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.santos-pereira@pressol.com
Portugal
Spanje
Sandra Palmer
ContactLanden
Tel.: +49 7665 9346 114
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.palmer@pressol.com
UK
Ierland
Portugal
Denemarken
Zweden
Noorwegen
Finland
Roemenië
Japan
Azië
Afrika
AE
Lukas Ehret
ContactLanden
Tel.: +49 7665 9346 103
Fax: +49 7665 9346 130
lukas.ehret@pressol.com
Polen
Tsjechië
Afrika
Alexander Schwarzenberger
KontaktLanden
Tel.: +49 7665 9346 116
Fax: +49 7665 9346 130
alexander.schwarzenberger@pressol.com
Oostenrijk
Zwitserland