Prodejní tým

Jako přední výrobce mazací a dílenské techniky jsme Vaším partnerem po celém světě. Od roku 1914 vyvíjíme a optimalizujeme naši rozsáhlou paletu produktů. Dnes vyrábíme 83 milionů jednotlivých součástí pro 2500 koncových výrobků. Díky našemu širokému sortimentu standardních přístrojů nabízíme řešení na míru pro každý úkol, kde je nutné mazání.

Máte dotazy k Vaší objednávce nebo potřebujete informaci? Rádi Vám poradíme buď telefonicky nebo emailem.

Podpora prodeje PressolHead of Internal Sales
Jolanda Gadon
KontaktZemě
Tel.:+49 7665 93 46 104
Fax:+49 7665 93 46 120
jolanda.gadon@Pressol.com
Austrálie
Kanada
Nový Zéland
USA
Evropa
Julia Jauch
KontaktZemě
Tel.: +49 7665 9346 113
Fax: +49 7665 9346 120
julia.jauch@Pressol.com
Slovinsko
Rusko
Střední Amerika
Jižní Amerika
Asie
Paola Parisi
KontaktZemě
Tel.: +49 7665 9346 102
Fax: +49 7665 9346 130
paola.parisi@Pressol.com
Italy
Spain
Benelux
Central America
South America
Sandra Santos-Pereira
KontaktZemě
Tel.: +49 7665 9346 109
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.santos-pereira@pressol.com
Portugalsko
Španělsko
Sandra Palmer
KontaktZemě
Tel.: +49 7665 9346 114
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.palmer@pressol.com
Velká Británie
Irsko
Portugalsko
Dánsko
Švédsko
Norsko
Finsko
Rumunsko
Japonsko
Asie
Afrika
SAE
Lukas Ehret
KontaktZemě
Tel.: +49 7665 9346 103
Fax: +49 7665 9346 130
lukas.ehret@pressol.com
Polsko
Česká republika
Afrika
Alexander Schwarzenberger
Kontakt
Tel.: +49 7665 9346 116
Fax: +49 7665 9346 130
alexander.schwarzenberger@pressol.com
Rakousko
Švýcarsko