Myyntiryhmä

Johtavana voitelu- ja korjaamotekniikan alan valmistajana olemme yhteistyökumppanisi maailmanlaajuisesti. Vuodesta 1910 lähtien olemme kehittäneet ja täydentäneet laajaa tuotevalikoimaamme. Tänään valmistamme 83 miljoonaa eri osaa 2500:lle lopputuotteelle. Vakiolaitteiden laajan valikoiman ansiosta tarjoamme jokaiseen voitelukohteeseen sopivan ratkaisun.

Onko Teillä kysyttävää koskien tilaustanne tai haluatteko muuta tietoa? Olemme mielellämme käytettävissänne puhelimitse tai sähköpostin välityksellä.

Pressol-Myyntiosasto
Jolanda Gadon
KosketusMaat
Tel.:+49 7665 93 46 104
Fax:+49 7665 93 46 120
jolanda.gadon@Pressol.com
Australia
Kanada
Uusi Seelanti
Yhdysvallat
Eurooppa
Julia Jauch
KosketusMaat
Tel.: +49 7665 9346 113
Fax: +49 7665 9346 120
julia.jauch@Pressol.com
Slovenia
Venäjä
Keski-Amerikka
Etelä-Amerikka
Aasia
Paola Parisi
KosketusMaat
Tel.: +49 7665 9346 102
Fax: +49 7665 9346 130
paola.parisi@Pressol.com
Italia
Espanja
Benelux
Keski-Amerikka
Etelä-Amerikka
Sandra Santos-Pereira
KosketusMaat
Tel.: +49 7665 9346 109
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.santos-pereira@pressol.com
Portugali
Espanja
Sandra Palmer
KosketusMaat
Tel.: +49 7665 9346 114
Fax: +49 7665 9346 130
sandra.palmer@pressol.com
UK
Irland
Portugali
Tanska
Ruotsi
Norja
Suomi
Romania
Japani
Aasia
Afrikka
UAE
Lukas Ehret
KosketusMaat
Tel.: +49 7665 9346 103
Fax: +49 7665 9346 130
georg.eichhorn@pressol.com
Puola
Tšekki
Afrikka
Alexander Schwarzenberger
KosketusMaat
Tel.: +49 7665 9346 116
Fax: +49 7665 9346 130
alexander.schwarzenberger@pressol.com
Itävalta
Sveitsi